دتاکس واتر یا آب طعم دار چیست و چه فوایدی دارد


 

 

جواب دتاکس واتر چیست، توضیحاتی ست که در ادامه برایتان می گوییم اینکه، بدن باید بتواند آبی را که برای مبارزه با سموم از بدن از دست می دهد تامین کند لذا ما باید آب به میزان کافی مصرف نماییم تا این که سلامتی ما در خطر نیفتد.

اگر آب کافی استفاده نشود باعث می شود که سموم بتوانند در بدن ما رسوب نمایند و این رسوب گذاری باعث آسیب رساندن جدی به اندام ها ی ما می گردند با این نوع نوشیدنی آب های طعم دار از آنجایی که دارای آنتی اکسیدان می باشد می تواند جلوی رادیکال های آزاد را گرفته و از تخریب سلول های حیاتی بدن جلوگیری نماید که این کار باعث پیشگیری در ابتلا به بیماری هایی مثل سرطان ، بیماری قلبی - عروقی و پیر شدن صورت خواهد گشت . بیشتر افرا دمعتقد هستند ک ههیچ نوشیدنی نمی تواند جای آب را بگیرد. شاید مخلوط نمودن آب با مواد شیرین کننده ی طبیعی بتواند به مزه ی آب تنوعی خاص بخشیده و به عنوان یک نوشیدنی بسیار گوارا و مناسب برای تامین سلامتی مورد استفاده واقع شود .


فواید دتاکس واتر

افرادی که در طول هفته حداقل یک بار از فست فود استفاده می کنند، نباید از فواید دتاکس واتر غافل شوند. این نوع آب، می تواند نوشیدنی مفیدی برای آن ها باشد همچنین افرادی که دچار بیماری های دیابت، کم خونی و افسردگی هستند بهتر است که در برنامه ی غذایی خودشان این نوشیدنی مطبوع را قرار دهند. مصرف این نوع نوشیدنی آب های طعم دار در هر فردی باعث نشاط و انرژی می شود برای تهیه ی این نوشیدنی نیاز ندارید که هزینه ی زیادی بکنیدو یا وقت زیادی صرف نمایند سعی کنید به اندازه ی نیاز خود آب های طعم دار خانگی تهیه کنید  و میوه ها و سبزی های مورد نیاز خود را همراه با آب معمولی یا آب گاز دار به آن اضافه کنید. از معروف ترین آن ها که در دسترس هم هستند ، دتاکس واتر لاغری، دتاکس واتر چربی سوز و ... مانند خیار ، لیمو و هندوانه می باشند. شما می توانید طبق ذائقه ی خودتان این نوشیدنی ها ی پر طرف دار را تهیه کنید . برای تهیه ی این آب های طعم دار با ما در ادامه همراه باشید .


آب طعم دار لیمو و خیار

برای این که این نوع از آب های طعم دار را تهیه کنید ، شما نیاز به 8 فنجان آب یک لیموی درسته( لیمو باعث تقویت سیستم دفاعی بدن می شود و در دفع سموماز بدن کمک می کند ). یک عدد خیار متوسط( خیار باعث جلوگیری از کم آبی و خنک نگه داشتن بدن می شود.) وچند برگ نعنا ( باعث می شود که غذا بهتر هضم شده و باعث شیرین شدن نوشیدنی تان بدون اضافه کردن ذره ای شکر می شود.) این مواد را با همدیگر داخل یک پارچ ریخته و برای 10 ساعت دریخچال نگه دارید .
دتاکس واتر لاغری گریپ فروت 

دتاکس واتر لاغری و دتاکس واتر چربی سوز گریپ فروت به خاطر خاصیت خاصیت سم زدایی که دارد، سموم را از بدن شما دفع می کند. همچنین خاصیت لاغر کنندگی دارد که بهتر است هر روز این نوشیدنی مطلوب استفاده نمایید. برای ساخت این نوع از آب های طعم دار نصف پارچ آب، نصف گریپ فروت متوسط، نصف خیار و نصف لیموی زرد و نصف لیموی سبز و تعدادی برگ نعنا را با هم ترکیب کرده و برای چند ساعت دتاکس واتر لاغری را در یخچال قرار دهید. مصرف این دتاکس واتر چربی سوز را فراموش نکنید.


آب طعم دار لیمو و زنجبیل 

برای تهیه ی این نوشیدنی یک بند انگشت زنجبیل کافی می باشد .کافی است که زنجبیل رنده شده و آب لیمو را به آب اضافه کنید تا این نوع از آب های طعم دار آماده شود. از خاصیت زنجبیل کاهش درد می باشد و بهترین زمان مصرف آن صبح زود می باشد تا از شر درد در طول روز در امان بمانید.
آب طعم دار کیوی و توت فرنگی 

یک نوشیدنی بسیار مناسب برای روز های گرم تابستان می باشد. آب و توت فرنگی و کیوی موادی هستند که با آن ها می توانید برای تهیه ی این نوع از آب های طعم دار از آن ها استفاده نمایید. برای تهیه ی آن، برش هایی از کیوی و توت فرنگی را به حدود دو لیتر آب پارچ اضافه نموده و ساعتی در یخچال نگه داری نمایید. توت فرنگی خاصیت ضد پیری دارد و برای پوست مفید می باشد و کیوی ویتامین A دارد که برای سم زدایی، ویتامین C دارد که برای پوست و کمک به سیستم دفاعی مفید می باشد.

آب طعم دار و چربی سوز سیب

سه پیمانه آب و دو قاشق غذا خوری سرکه سیب و یک قاشق غذا خوری آب لیموی تازه یک قاشق غذا خوری دارچین و نصف یک سیب متوسط برای تهیه ی این نوع از آب های طعم دار کافی می باشد. همه ی این مواد گفته شده به غیر از سیب را با مخلوط کن مخلوط نمائید و پس از آن سیب را در قطعات درست تقسیم نموده و به آب اضافه نمائید.

 + 3
مخالفم - 0

این نوشته را به اشتراک بگذارید

ارسال نظرکد امنیتی کد جدید


 

 

© تمامی حقوق این سایت برای شفاگاه محفوظ است.

بانک تجربه مفید - آدرس درمانگاه و مطب - گیاهان دارویی 

طراحی وب سایت