قانون جذب چیست و چه تاثیری بر زندگی و موفقیت دارد


 

 

 

براساس قانون جذب اتفاقات مثبت یا منفی به این دلیل در زندگی شما رخ می‌دهند که به سمت‌تان جذب شده‌اند. در واقع، خود شما آن‌ها را به زندگی‌تان دعوت کرده‌اید. این مقاله به شما نشان خواهد داد که چگونه از قانون جذب به نفع خود استفاده کنید.

 شفاگاه در این مقاله به شما عزیزان می گوید که قانون جذب چیست و چگونه می توان از قانون جذب استفاده کرد. دعوت می کنیم تا پایان همراهمان باشید.

قانون جذب چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟

  : ذهنتان را برای قانون جذب آرام کنید

پنج تا ده دقیقه مدیتیشن کنید. این کار باعث افزایش قدرت فکری می‌شود و ذهن شما را در حالتی آرام قرار می‌دهد. این مرحله در قانون جذب اختیاری است، اما انجام دادن آن توصیه می‌شود.

  : به خودتان مطمئن باشید

در قانون جذب درخواستی که شما برای کائنات می‌فرستید با افکار شما خلق شده است. در نتیجه کائنات به آن پاسخ می‌دهد؛ بنابراین دقیقا خواسته‌تان را مشخص کنید. اگر مطمئن نباشید و این مسأله برای شما واضح نباشد، کائنات هم فرکانسی مبهم دریافت خواهد کرد و نتایج ناخواسته‌ای را برای شما می‌فرستد؛ بنابراین فراموش نکنید که خواسته شما باید همان چیزی باشد که اشتیاق فراوانی برای داشتنش دارید.

  : از کائنات درخواست کنید

تقاضای خود را بیان کنید. تصویری از آنچه می‌خواهید برای کائنات بفرستید و شک نکنید که کائنات به خواسته شما پاسخ خواهد داد. از هم اکنون، خواسته‌تان را از آن خود بدانید و یاد بگیرید خواسته خود را در نظر مجسم کنید. هر چه تجسم شما دقیق‌تر باشد، رسیدن به خواسته‌تان هم ساده‌تر خواهد بود. اگر خواسته شما داشتن یک دستگاه ایکس باکس است، خودتان را در حال بازی کردن با آن دستگاه، انجام دادن بازی محبوبتان و لمس دسته کنترل و کنسول بازی ببینید.

 : آرزوی خود را یادداشت کنید
با این جمله شروع کنید: «بسیار خوشحال و قدر شناس هستم که…» و با در میان گذاشتن خواسته خود با کائنات، جمله (یا پاراگراف) خود را به پایان برسانید. جملات را در زمان حال بنویسید؛ گویی هم اکنون آن خواسته را در اختیار دارید؛ همچنین از نوشتن عبارات منفی اجتناب کنید. تا زمانی که آرزویتان به حقیقت تبدیل شوند، هر روز، چشمانتان را ببندید و خواسته خود را تصور کنید؛ گویا همین لحظه قرار است آن خواسته به وقوع بپیوندد؛ بنابراین تصویر خود را واضح و واضح‌تر ببینید.

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم

ما از قانون جذب انتظار داریم که به آرزوهای ما جامه عمل بپوشاند و خواسته‌های درونی ما را محقق سازد.

مثلاً از قانون جذب خانه‌ای زیبا می‌خواهیم، اما این خانه از چه ساخته می‌شود؟ معلوم است از آجر، سیمان؛ آهن و خاک و سنگ! اما این مصالح از کجا تأمین می‌شوند؟ بازهم جواب معلوم است، از جایی همین دوروبرها!

به گمان بسیاری از افراد، قانون جذب پدیده‌ای جادویی است که از هیچ کجا آباد آرزوهای ما را فراهم می‌کند. درحالی‌که هیچ جادویی در کار نیست و قانون جذب آرزوهایمان را با داشته‌های اطرافمان فراهم می‌سازد. شما اسباب فراهم ساختن آرزوی دیگری و حتی همان آرزوی او می‌شوید و او نیز هم‌زمان آرزوی شما خواهد شد.

عامل جادویی شدن قانون جذب، همان دست نامرئی، اما توانمندی است که دروتخته را باهم جور می‌کند و پیوسته در حال چیدن اجزای مختلف هستی در کنار هم است. با دقیق شدن در این نکته، دیگر گله و شکایتی نخواهیم کرد که چرا همکار بغل‌دستی‌مان فردی اخموست، همسایه‌مان آن‌گونه رفتار می‌کند یا حتی رئیسمان شخصی بداخلاق است.

این افراد همان آرزوهای ما تا به امروز هستند. ما نیز در این لحظه، همان فردی هستیم که آن‌ها دقیقاً آرزوی بودن در کنارش را داشته‌اند!

این‌گونه نیست که قانون جذب برای بعضی افراد عمل کند و برای برخی دیگر که به آن باور ندارند، کارایی نداشته باشد. جذب یک قانون معنوی جهانی است که در هر زمان و مکان کاربرد دارد؛ مثل قانون جاذبه.+ 0
مخالفم - 0

این نوشته را به اشتراک بگذارید

ارسال نظرکد امنیتی کد جدید


 

 

© تمامی حقوق این سایت برای شفاگاه محفوظ است.

بانک تجربه مفید - آدرس درمانگاه و مطب - گیاهان دارویی 

طراحی وب سایت