چگونه نفوذی کارآمد در افراد ثروتمند داشته باشیم

 

 

 

 

 

نفوذ در افراد ثروتمند اگر چه تکنیک و راهکار خودش را می خواهد اما فرض کنید محصول یا خدماتی ارائه می‌دهید که مناسب برای ثروتمندان است. در این صورت با مشتریانی برخورد خواهید کرد که ثروت فراوان و مشغله کاری بسیاری دارند و از سوی دیگر نیز به‌ سختی می‌توان با آن‌ها ملاقات کرد اینجاست که باید از راهکارهای ارائه شده توسط کارشناسان و تجربیات موثز دیگران استفاده کرد.

 

در بعضی از کسب‌وکارها، چالش‌هایی که با آن‌ها روبه‌رو خواهید شد؛ مانند یک دروازه هستند که با داشتن دید درست به کسب‌وکار و همچنین مدیریت صحیح می‌توانید از آن عبور کنید. فروش یا ارائه خدمات به ثروتمندان مانند دژ مستحکمی است که گذر از آن نیازمند استراتژی‌های مؤثر است.


با این حساب اگر بخواهید کسب‌وکاری داشته باشید که هدف آن ارائه خدمات یا فروش محصولاتی به ثروتمندان باشد؛ چه‌کاری انجام خواهید داد تا بتوانید در این کسب‌وکار موفق باشید؟ یکی از گزینه‌ها دنبال کردن پروتکل‌های استاندارد است؛ یعنی گذر از لایه‌های امنیتی مختلف برای نشان دادن کیفیت محصول یا خدماتتان و تائید آن‌ها توسط کارکنان و مدیران مشتریان شما تا در نهایت بتوانید به مشتری‌تان دسترسی پیدا کنید.

 

بزرگ‌ترین مشکلی که این روش دارد؛ زمان‌بر بودن آن است و احتمال دارد سال‌ها طول بکشد تا بتوانید مشتری پیدا کنید. اگرچه روش بهتری نیز وجود دارد. در این روش باید استراتژی‌های مؤثری را دنبال کنید تا بتوانید به افرادی که می‌خواهید مشتریان شما شوند نفوذ کنید. قصد داریم ۴ استراتژی ساده را مورد بررسی قرار دهیم که توسط کارشناسان کسب‌وکار توصیه شده‌ است.


خدمات رایگان به مشتریان را قطع نکنید : مایکل کاروسی، متخصص فروش املاک لوکس در بوستون که تنها در فروش منازل گران‌قیمت فعالیت می‌کند؛ در مصاحبه‌ای گفته که راز موفقیت او در کسب‌وکارش و داشتن نفوذ بسیار روی مشتریانش این است که کارهایی بیشتر از فروش خانه برای آن‌ها انجام می‌دهد.


به مکان‌هایی که ثروتمندان می‌روند بروید : شاید هزینه‌هایی که ثروتمندان برای عضویت در مجموعه‌ای می‌پردازند بسیار بالا باشد؛ اما با یافتن باشگاه‌های ورزشی، رستوران‌ها یا مکان‌های دیگر که آن‌ها علاقه‌مند به رفتن به این مجموعه‌ها هستند، می‌شود فرصتی ایجاد کرد تا بتوانید با مشتریان احتمالی‌تان بیشتر آشنا شوید.


با ثروتمندان مصاحبه کنید : باید قبول کرد که دسترسی به ثروتمندان بسیار سخت و زمان‌بر است؛ بنابراین اگر می‌خواهید به آن‌ها دسترسی داشته باشید باید از استراتژی‌های مناسبی استفاده کنید. یکی از این استراتژی‌ها دسترسی به ثروتمندان از طریق مصاحبه با آن‌ها است.+ 0
مخالفم - 0

این نوشته را به اشتراک بگذارید

ارسال نظرکد امنیتی کد جدید


 

 

© تمامی حقوق این سایت برای شفاگاه محفوظ است.

بانک تجربه مفید - آدرس درمانگاه و مطب - گیاهان دارویی 

طراحی وب سایت