سریال خانه پوشالی در پی اتهام جنسی کوین اسپیسی پایان یافت


 

 

کوین اسپیسی که شخصیت اصلی سریال «خانه پوشالی» نتفلیکس را بازی می‌کند، چندی است به آزار جنسی متهم شده است. نتفلیکس اعلام کرده فصل ششم این سریال پایان کار آن خواهد بود.

روزنامه نیویورک‌تایمز یک روز پس از عذرخواهی کوین اسپیسی در پی اتهام جنسی در ارتباط با یک پسر 14ساله در دهه هشتاد، نتفلیکس اعلام کرد فصل شش پایان کار سریال خواهد بود. این شرکت به همراه مدیا رایتش، استودیو سازنده سریال اذعان داشتند که خبر اتهام جنسی اسپیسی به شدت آنان را دچار مشکل کرده است.


اگرچه سخنگوی نتفلیسک گفته تصمیم پایانی بودن فصل ششم سریال ماه‌ها پیش گرفته شده است. اپیزودهای این فصل برای پخش در سال 2018 برنامه‌ریزی شده است. اسپیسی از سال 2013 نقش اصلی سریال را ایفا می‌کند و یکی از مدیران تولید سریال نیز به حساب می‌آید.


آکادمی بین‌المللی هنرها و علوم تلویزیونی که جایزه امی را اهدا می‌کند اعلام کرده است کوین اسپیسی با جایزه مؤسسان تقدیر نخواهد شد. این جایزه در جسم جایزه امی در 20 نوامبر اهدا می‌شود.


شب یکشنبه BuzzFeed مقاله‌ای مبنی بر اتهام جنسی کوین اسپیسی منتشر می‌کند. اسپیسی بلافاصله اقدام به عذرخواهی می‌کند. او گفته بابت «رفتار عمیقاً نامناسب در حالت مستی» خود عذرخواهی می‌کند و این ادعا «مرا تشویق کرده تا متوجه دیگر مسائل زندگیم شوم.»+ 0
مخالفم - 0

این نوشته را به اشتراک بگذارید


 

 

© تمامی حقوق این سایت برای شفاگاه محفوظ است.

بانک تجربه مفید - آدرس درمانگاه و مطب - گیاهان دارویی 

طراحی وب سایت