تجربه استفاده از کناف ایران بجای رابیتس در ساختمان


 

بجای اینکه در ساخت ساختمان و خانه خود از رابیتس که به اشتباه به آن راویز گفته میشود استفاده کنید حتما از کناف و حتما از محصولات کناف ایران استفاده کنید.

رابیتس سیستم سنتی و کاملا قدیمی میباشد که تقریبا در کل دنیا منقرض شده است. چرا که در این سیستم هیچ گونه اصول فنی و مهندسی رعایت نمیشود .

و به علت استفاده از نبشی، میلگرد و توری آهنی وزن سنگینی دارد و به طبع وزن تمام شده ساختمان را بالا میبرد و مقاومت آن را در مقابل زلزله پایین میاورد.

و همینطور شما مجبور به استفاده از چند اکیپ اجرایی و بالا رفتن زمان و صرف هزینه بالا خواهید شد.

اما اگر از کناف و محصولات کناف ایران استفاده کنید ، علاوه بر اینکه از یک سیستم کاملا اصولی و دارای مبانی فنی و مهندسی و فناوری مهندسی کشور آلمان استفاده کرده اید ساختمان خود را بسیار سبک و ایمن در مقابل زلزله کرده ایم.

چرا که مصالح کناف ایران کاملا سبک و مهندسی ساز میباشد و در همه سیستمهای اجرایی آن فرمول و جداول خاصی برای تعیین وزن آن سقف وجود دارد.

با استفاده از کناف شما فقط با یک اکیپ سر ساختمان خود طرف حساب خواهید بود و در نتیجه در سرعت ، زمان و هزینه و همینطور کیفیت صرفه جویی کرده اید.

استفاده از کناف از نظر قیمت تمام شده 20 تا 25 درصد ارزانتر از رابیتس خواهد بود و نیز  25 درصد به متراژ تمام شده خانه شما اضافه خواهد شد.+ 3
مخالفم - 0

این نوشته را به اشتراک بگذارید

ارسال نظرکد امنیتی کد جدید


 

 

© تمامی حقوق این سایت برای شفاگاه محفوظ است.

بانک تجربه مفید - آدرس درمانگاه و مطب - گیاهان دارویی 

طراحی وب سایت